Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Pozostałe oferty pracy, Warszawa
Praca Pozostałe oferty pracy Praca jako mechanik/ elektromechanik – wynagrodzenie 16 euro brutto/h – praca

Praca jako mechanik/ elektromechanik – wynagrodzenie 16 euro brutto/h – praca

prywatne
Dodano: 22 grudnia 2019
ID oferty: 5703

    GŁÓWNE ZADANIA: wgląd techniczny i naprawa maszyn utrzymywanie maszyn w ruchu konserwacja maszyn JEŚLI: posiadasz doświadczenie jako mechanik/ elektromechanik Twój poziom znajomości języka angielskiego jest komunikatywny możesz wyjechać do Belgii swoim samochodem jesteś osobą sumienną, samodzielną i przedsiębiorczą APLIKUJ I OTRZYMAJ OD NAS: umowę o pracę stawkę 16 euro brutto/h 13. pensję – premię roczną za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego miesiąca) 50 euro netto wsparcie po…

    • Forma zatrudnienia: pełny etat
    • Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

    Ogłoszenia podobne

    Płaca od: 0 zł
    Adres: Warszawa, mazowieckie
    Użytkownik: @pracomat